Наша команда

Всі ми починали зі спортивних походів. Ми – це ті, що пройшли теорію туризму в туристичних клубах та школах по підготовці туристичних кадрів, лабораторні заняття – на зльотах та змаганнях, практику – на величезній території, що простягалась від Карпат до Камчатки, а заліки – в МКК (маршрутно-кваліфікаційних комісіях).

На жаль, така практика наразі вже не актуальна, і тому на маршрутах здебільшого ходять «дикі» туристи, які мають на меті в кращому випадку пізнавальні орієнтири, а в зведеннях МНУ значно побільшала кількість нещасних випадків, учасниками яких бувають навіть випускники туристичних закладів. Та це – історія, а ми ж існуємо в теперішньому, а тому вирішили пропагувати досвід минулого, наш досвід, і на власному прикладі виховувати молоде покоління.

Директор. старший инструктор, идейный проводник, «играющий тренер».
Тренер-інструктор. Спеціаліст зі східних одноборств, тренер з класичного танцю, гід карпатських полонин. Гід-інструктор.
Гід-інструктор.  Спеціаліст зі східних одноборств, тренер з класичного танцю, гід карпатських полонин. Гід-інструктор.
Експерт-консультант. В спортивному туризмі з 1967 р., майстер спорту, суддя міжнародної категорії, інструктор міжнародного класу
Гід-інструктор. «Карпатський вепр», інструктор-провідник з 10-літнім стажем, корінний гуцул.
Гід-інструктор. Cпокійний і впевнений у своїх силах, чудовий вихователь, майстер кулінарії
Гід-інструктор. “Сірко” – крутий вихователь зі спокійно-вибуховим характером.
Гід-вихователь.  Надійна, професійна, відповідальна.